Kuidas valida ilutulestikku?

Raketid, rooma küünlad, tulilinnud, taevalaternad, säraküünlad, paugud... Õige ilutulestiku valimine võib olla üpris keeruline ülesanne. Seetõttu panime sulle kirja mõned mõtted, mis võiks sul aidata õige ilutulestik valimisel. 

Esimene asi, mida tuleks arvestada, on sinu kavandatava sündmuse olemus. Seejärel saad kaaluda, kui kaua soovid, et ilutulestik kestaks, kui suurejooneline see olema peaks ja alles seejärel mõelda, millist ilutulestiku tüüpi valida. 

Üks oluline punkt, mida tuleb kindlasti kaaluda, on ka paik, kus ilutulestiku plaanid korraldada. Kui palju on seal ruumi, kas läheduses asuvad hooned? Samuti nähtavus – kas ümbritsevad puud ja põõsad võiksid ilutulestiku vaatamist segada?

Ilutulestik pulmas

Tänapäeval ei möödu naljalt ükski pulm, et seal ei oleks ka ilutulestikku. See on suurepärane ja tooni andev lõpp sellele imelisele päevale. Hea valik on siinkoha suured XL patareid, mis loovad rohkelt emotsiooni oma värvikirevuse ja eripalgeliste lahenduste poolest. Kestvuseks soovitame ca 5-10 minutilist tuledeshow’d. 

Kestvuse puhul tuleks mõelda ka muuhulgas aastaajale. Talvel külmaga võib 10 minuti pikkune ilutulestik olla ehk liiga pikk. Suvel soojaga aga täiesti omal kohal.

Ilutulestik peol

Kas pidutsete? Lõpeta mõnus peoõhtu efektse ilutulestikuga! Suvepidude jaoks soovitame ilutulestikku, mille kestus on 5–10 minutit. Talvel on ilmselt 5-6 minutit piisavalt pikk. Kui tegemist on väiksemat sorti pereüritusega, võiksite kaaluda erinevaid purskkaeve, Rooma küünlaid, laternaid ja teisi vähem mürarikkaid tooteid. Kui tegemist on lastepeoga siis on kindlasti väga vahva ja meelde jääv, kui torti kaunistab pikk säraküünal või tordivulkaan.

Ilutulestik firmaüritusel

Olgu siis tegu enda ettevõtte töötajate suve- või talvepäevadega või hoopis kliendi ja koostööpartnerite üritusega, silmapaistev ilutulestik jääb meelde igal juhul. Hoolikalt valitud ilutulestiku patareid panevad õhtule suurepärase punkti. Efekti lisavad aga kindlasti tordiküünlad kohvilauas, firma tunnusvärvides värviline suits ja müstiliselt õhus hõljuvad taevalaternad.

 

Olgu tegemist suure firmapeoga, aastavahetuse või väikse suguvõsa istumisega, kaunis ja emotsioone loov ilutulestik on omal kohal alati. Paku oma lähedastele, sõpradele ja partneritele võimalust sellest kõiges osa saada ja vali sobiv toode välja siit!

TASUTA SAATMINE

Eesti siseselt Kuller transport alates 50€ ostust tasuta.

* - HIND AINULT E-POEST OSTES.
TÄHELEPANU!
Tegemist on pürotehniliste toodetega, enne kasutamist tutvuge kasutusjuhendiga. Vajadusel pöörduge spetsialistipoole.
PÜROTEHNILISTE TOODETE KASUTAMINE ON KEELATUD:
P-N kella 22:00-07:00, R-L kella 24:00-07:00.
Kohaliku omavalitsuse loa puudumisel on keelatud kasutada pürotehnilisi tooteid, avalikel üritustel ja tiheasustatud aladel.